Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dumne rodziny i łzy wzruszenia. Nowi lubelscy policjanci złożyli ślubowanie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2019 r. o 16:45 Powrót do artykułu
Po przejrzeniu fotografii zastanawia mnie tylko jeden aspekt, i nasuwa się takie pytanie - z czego te rodziny się tak cieszą ? Nie potrafię tego w pełni zrozumieć, znając nasze krajowe realia dość często zauważam jak w lokalnych społecznościach traktowane i postrzegane są rodziny obecnych jak i byłych funkcjonariuszy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero arystokratycznych rys na "twarzach". Wszystko to granatem od pługa oderwane ! Wyglądają jakby ojcem był koń .
Koń twój stary milicjancie.
 Do budy kundlu .Rano musisz wstać wydoić krówke chłopku małorolny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahhahahah dumne rodziny..?bo nie mieli pomysłu na własny biznes kreatywności nie chciało im się walczyć o swoje? Z czego tu być dumnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ja widziałem policjanta patrolującego dzielnicę . Najgorzej mnie wkurza jak widzę takich dwóch krawężników w busie o pojemności nie mniejszej od 3 litrów przejeżdżających się po ciasnych uliczkach osiedla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz przyznaje odznaczenia czy namaszcza nowo przyjętych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz przyznaje odznaczenia czy namaszcza nowo przyjętych?
Kopertę odbierał :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak przy kwalifikacji musieli wykazać się doskonałym zdrowiem oraz kondycją fizyczną a po paru latach pracy wiszące wielkie bebzony i co chwila na zwolnieniu lekarskim takie to mega okazy zdrowia są przyjmowane do Policji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że do policji to już każdy się dostaje. Nie trzeba mieć żadnych osiągnięć w nauce, aby sprawność fizyczna była. Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze i wszędzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz oni będą zabierać kanapki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha jest tyle lepszych zawodów , lepiej płatnych i mniej stresujących, chyba że ktoś jest bez ambicji i pomysłu na własne życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...